کرمان موتور شیراز- حسینی

فروش اقساطی KMC T8 کرمان موتور دی ۱۴۰۱ (خودرو کی‌ام‌سی تی۸)

طرح جدید فروش اقساطی محصولات کرمان موتور ویژه دی ماه 1401 از تاریخ 1401/10/10 در نمایندگی های مجاز این شرکت آغاز خواهد شد. به منظور شرکت در این طرح با ما در تماس باشید.

فایل PDF شرایط اقساطی برای دانلود در پایین همین متن موجود می باشد.

در فروش اقساطی دی ۱۴۰۱ کرمان‌موتور چه خودروهایی عرضه می شود؟

در این طرح فروش اقساطی دی ۱۴۰۱ خودروهای پرطرفدار جک یعنی:JAC J4 N ،JAC S5 N،ارائه می‌شود. همچنین دو خودرو محبوب KMC T8، KMC J7 نیز قابل پیش‌خرید است. همشهریان شیرازی می توانند با مراجعه به نمایندگی کرمان موتور شیراز در این طرح ثبت‌نام کنند. اما تمرکز این خبر در راستای فروش قسطی کی‌ام‌سی تی۸ می‌باشد.

قیمت مصوب خودرو کی‌ام‌سی تی۸ در فروش اقساطی کرمان موتور چند است؟

این طرح که از ۱۰ دی ماه فعال شده است و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد با قیمت های مصوب زیر قابل ارائه است:

ردیفنام خودروقیمت مصوب
۱خودرو کی‌ام‌سی تی۸1085 میلیون تومان
قیمت مصوب کی‌ام‌سی تی۸ کرمان موتور دی ۱۴۰۱

اقساط چند ماهه است؟ به چند برگ چک نیاز است؟

فروش قسطی دی ماه ۱۴۰۱ کی‌ام‌سی تی۸ در دو طرح ۱۸ و ۳۰ ماه ارائه شده است. پرداخت اقساط طرح فروش اقساطی کرمان موتور هر سه ماه یکبار است. تعداد چک های دریافتی بر اساس مدت اقساط متفاوت و مابین ۶ فقره تا ۱۰ فقره می‌باشد.

شرایط فروش قسطی کی‌ام‌سی تی۸ طرح ۱۸ ماهه در نمایندگی کرمان موتور شیراز

در طرح ۱۸ ماهه خرید قسطی JAC S5 در ابتدا شما باید ۶۵۰ میلیون تومان پیش‌پرداخت بپردازید. و در ادامه ۶ چک با فاصله سه ماه و مبلغ هر قسط ۹۶۲۱۰۰۰۰۰ تومان می باشد در جدول زیر اطلاعات تکمیلی قرار گرفته است. پرداخت اقساط از ۱۵ تیر ۱۴۰۲ آغاز می‌شود.

فروش قسطی کی‌ام‌سی تی۸ طرح ۳۰ ماهه در شیراز + شرایط

در طرح ۳۰ ماهه خرید قسطی JAC S5 در ابتدا شما باید ۷۰۰ میلیون تومان پیش‌پرداخت بپردازید. و در ادامه ۱۰ چک با فاصله سه ماه و مبلغ هر قسط ۵۸۷۹۰۰۰۰ تومان می باشد در جدول زیر اطلاعات تکمیلی قرار گرفته است. پرداخت اقساط از ۱۵ تیر ۱۴۰۲ آغاز می‌شود.

فروش اقساطی کرمان موتور شیراز

خودروها چه زمانی تحویل داده می‌شود؟

معمولا خودرو ها در ۹۰ روز کاری تحویل داده می‌شود اما توصیه می‌کنیم که در هنگام ثبت نام با کارشناسان نمایندگی کرمان موتور شیراز هماهنگ کنید.

برای ثبت‌نام در شهر شیراز به کجا مراجعه کنیم؟

می توانید با ما تماس بگیرید که اقدامات اولیه را برای شما غیر حضوری انجام دهیم، برای اطلاعات بیشتر و تکمیل ثبت نام باید به آدرس کرمان موتور شیراز | چهارراه بنفشه-نرسیده به فلکه هنگ-روبروی کوچه18 مراجعه نمایید.

دانلود PDF شرایط فروش اقساطی KMC T8 کرمان موتور دی ۱۴۰۱ (خودرو کی‌ام‌سی تی۸)

جهت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید